Produkty z naszej oferty

AKCESORIA DACHOWE

W swojej ofercie mamy akcesoria dachowe takich firm jak: Braas, Corotop, IVT, MDM.

BLACHODACHÓWKA

W naszym asortymencie znajduję się  blachodachówka takich producentów jak:Balexmetal, Blachy Pruszyński, Blachotrapez, Plannja ,Ruukki

CHEMIA

Profesjonalna chemia budowlana.

Nasza firma oferuje szeroki wybór chemii budowlanej w tym: kleje, silikony, uszczelniacze, spoiny, pianki oraz wiele innych produktów stosowanych w budownictwie.

DACHÓWKA

Dachówka ceramiczna

Dachówka cementowa

 

KOMINY I WENTYLACJA

Mamy w swojej ofercie szeroki wybór elementów jak i kompletnych systemów kominowo-wentylacyjnych.

NARZĘDZIA DEKARSKIE

W tym zakresie współpracujemy z firmą Freund, cenionym producentem narzędzi ręcznych dla dekarzy, budowniczych, blacharzy i cieśli. To narzędzia najwyższej jakości – solidne i trwałe.

OKNA DACHOWE

Proponujemy Państwu zakup okien do poddaszy czołowych producentów takich jak: Fakro i Velux.

 

PAPA i GONT

W tym zakresie współpracujemy z znanym producentem pap modyfikowanych i zgrzewalnych, firmą Technonicol, Werner Janikowo, Nexler.

PŁYTY GIPSOWE

KNAUF LAFARGE-SINIAT NORGIPS RIGIPS

RYNNY

W sprzedaży rynien współpracujemy z takimi producentami jak: Bryza, Marley, Plannja, Plastmo, VM ZINC czy Wavin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

SYSTEMY DOCIEPLEŃ

W sprzedaży materiałów do systemów dociepleń współpracujemy z takimi producentami jak Weber, Alpol, Baumit i Termoorganika.

SYSTEMY ŚCIAN

Przy wyborze materiałów budowlanych do systemu ścian współpracujemy z największym specjalistami – firmą Ytong, Silka, Poroton, Roben i Klinker CRH

IZOLACJA

Izolacja budynków to najlepszy sposób na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem, dlatego tak wiele osób decyduje się na ocieplanie swoich domów – czy to przy wykorzystaniu styropianu, czy wełny mineralnej.

WYPRZEDAŻ

Oferujemy Państwu materiały budowlane i pokrycia dachowe po najniższych cenach, część z nich dostępna jest w wyprzedaży. Produkty nią objęte pochodzą z niezrealizowanych transakcji lub stanowią pozostałość magazynów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą promocyjną ofertą.
Witamy na stronie hurtowni materiałów budowlanych extraDACH.

W swojej ofercie posiadamy dachówki ceramiczne takich firm jak Creaton, Roben, Koramic, Rupp Ceramika oraz dachówki cementowe Braas, Euronit, IBF, Prodach i Benders. Blachodachówki Balex, Plannja, Pruszyński, Budmat, Ruukki, Blachotrapez, Blach - Pol Okna dachowe wiodących producentów na rynku: Fakro, Velux, Optilight i Roto Rynny: PVC (Wavin-Kanion, Bryza, Nicoll, Plastmo, Marley), rynny stalowe powlekane (Plannja-Siba, Balex-Wijo) oraz rynny tytanowo cynkowe i miedziane (Bennemann, Rheinzink, VM ZINC). W ofercie materiałów do budowy ścian mamy w ciągłej sprzedaży produkty firm: Ytong, Silka, Cegły klinkierowe firmy CRH oraz Porotherm, Poroton, suporex (Solbet), bloczki fundamentowe. Papy termozgrzewalne firm Nexler, Werner, Wedag, Icopal, Swisspor. Systemy dociepleń firm: Weber, Baumit, Alpol, Ceresit, Bolix i Kreisel, Wełna (Isover, Ursa, Knauf, Rockwool, Paroc), styropian, systemy kominowe (IBF, Schiedel), nadproża, stropy ceramiczne i wiele innych materiałów niezbędnych w budownictwie. Wykonujemy także obróbki blacharskie z blach stalowych powlekanych, ocynkowanych, miedzianych, cynkowych (Blacha Tytan Cynk naturalna, patyna Quartz, patyna Anthra).

 

extraDACH extraDACH Szczecin extraDACH Koszalin extraDACH Gorzów Wlkp. extraDACH Poznań extraDACH Łódź extraDACH Wrocław