BRAAS – Dachówka płaska betonowa TEVIVA

braas BMI dachówki betonowe

Dachówka płaska Teviva to przede wszystkim nowoczesny, prosty design o wyjątkowo czystej linii. Charakteryzuje ją płaska forma, która idealnie wyeksponuje i podkreśli styl minimalistyczny we współczesnej architekturze, ale może równie dobrze nadać odrobinę nowoczesnego charakteru budynkom starszym a jej niewielka waga (jedynie ok. 46 kg/m²) pozwala na niemal dowolne zastosowanie. Dostępna kolorystyka dobrana została przez specjalistów w taki sposób, aby odpowiadała najpopularniejszym stylom elewacji budynków.

braas teviva

Teviva to kompletna linia niezbędnych do wykończenia dachu produktów, co gwarantuje idealne dopasowanie, zarówno kolorystyczne, jak i konstrukcyjne poszczególnych elementów.

Dachówka Betonowa płaska Teviva produkowana jest w technologii Cisar, dostępna w czterech, najmodniejszych wariantach kolorystycznych:

braas teviva dachówki gdańsk
Dachówka Teviva CISAR szary kryształ
braas teviva kraków
Dachówka Teviva CISAR łupkowy
braas teviva dachówki wrocław
Dachówka Teviva Cisar grafitowy
dachówka płaska braas teviva
Dachówka Teviva CISAR czarna

Parametry techniczne - BRAAS TEVIVA

  • wymiary 330 mm x 420 mm
  • pokrycie długości 312 mm x 340 mm
  • szerokość pokrycia, średnio ok. 300 mm
  • wydajność ok. 9,8 – 10,7 szt./m²
  • waga ok. 4,6 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie połaci dachowej 25°
  • dopuszczalne najniższe nachylenie połaci dachowej 19°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - TEVIVA - Dachówka betonowa

DARMOWA WYCENA TWOJEGO DACHU

Jeśli posiadasz już projekt swojego dachu to wyślij go do nas a nasi doświadczeni specjaliści przygotują specjalnie dla Ciebie najkorzystniejszą, spersonalizowaną ofertę zupełnie za darmo! Poznasz nie tylko najlepsze możliwości, ale także przybliżony koszt, a wybrane materiały dostarczymy bezpośrednio na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze najlepszych produktów w najkorzystniejszych cenach!