BRAAS – Dachówka betonowa TEGALIT

braas BMI dachówki betonowe

Tegalit Protegon to dachówka płaska, i przede wszystkim nowoczesny design, który charakteryzują wyraziste linie, tworzące geometryczne wzory. Dzięki tym walorom dachówka Tegalit idealnie odnajdzie się w nowych, minimalistycznych projektach, podkreślając ich nowoczesny wygląd. Jednak nie jest to jedynie przeznaczenie dachówki – w przypadku nieco starszego budownictwa, świetnie sprawdzi się przy renowacji dachu, nadając w ten sposób budynkom lekkiego, nowoczesnego odświeżenia, nie kontrastując tym samym z ich klasycznym stylem. Stylistyka dachówki Tegalit docenią ci, który pragną wyeksponować oryginalność swojego domu, nadać mu lekkości i wzbogacić je geometrycznymi liniami.

Dachówka Tegalit Protegon stanowi kompletną linię produktów, które będą niezbędne do ułożenia pokrycia dachowego, dzięki czemu wszystkie poszczególne elementy będą do siebie perfekcyjnie dopasowane, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i konstrukcyjnym. Jest to niezwykłe ułatwienie zarówno podczas zakupu, jak i już w trakcie układania dachu.

Dachówka Tegalit wytwarzana jest w technologii Protegon i dostępna jest w czterech, oryginalnych wariantach kolorystycznych:

Dachówka Płaska Tegalit PROTEGON brąz kolonialny
Dachówka Płaska Tegalit PROTEGON ceglana
Dachówka Płaska Tegalit PROTEGON grafitowa
Dachówka Płaska Tegalit PROTEGON ciemnoszara

Parametry techniczne - BRAAS TEGALIT

  • wymiary 330 mm x 420 mm
  • pokrycie długości 312 mm – 340 mm
  • szerokość pokrycia, średnio ok. 300 mm
  • wydajność ok. 9,8 – 10,7 szt./m²
  • waga ok. 5,5 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie połaci dachowej 25°
  • dopuszczalne najniższe nachylenie połaci dachowej 15°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - Bałtycka - Dachówka betonowa

braas tegalit dachówka płaska

DARMOWA WYCENA TWOJEGO DACHU

Jeśli posiadasz już projekt swojego dachu to wyślij go do nas a nasi doświadczeni specjaliści przygotują specjalnie dla Ciebie najkorzystniejszą, spersonalizowaną ofertę zupełnie za darmo! Poznasz nie tylko najlepsze możliwości, ale także przybliżony koszt, a wybrane materiały dostarczymy bezpośrednio na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze najlepszych produktów w najkorzystniejszych cenach!