BRAAS – Dachówka ceramiczna SMARAGD

braas BMI dachówki betonowe

To wyjątkowa i niezwykle oryginalna dachówka – jej płaska forma znakomicie podkreśla nowoczesny styl, układ rombowy z kolei, nadaje budowli indywidualnego, nieco fantazyjnego uroku, z pogranicza stylistyki łupka i rybiej łuski. Dachówka Smaragd będzie prezentować się zachwycająco a każdym typie budownictwa, wydobywając i podkreślając w nim to, co najlepsze. Dostępna jest w czterech klasycznych kolorach oraz dwóch wariantach powłoki dachówki – angobie i glazurze.

Dachówka płaska ceramiczna Smaragd stanowi kompletną linię produktów, na którą składają się nie tylko dachówki podstawowe, ale także kształtowe i wszelkie niezbędne do ułożenia dachu dodatki i akcesoria, dopasowane do siebie perfekcyjnie zarówno pod kątem kolorystycznym, jak i konstrukcyjnym.

Gama kolorystyczna linii Smaragd:

dachówka braas opal
Dachówka płaska ceramiczna Smaragd angobowana antracytowa
ceny dachówek
Dachówka płaska ceramiczna Smaragd glazurowana kasztanowa*
dachówka braas opal cena
Dachówka płaska ceramiczna Smaragd glazurowana czarny kryształ*

*ta wersja kolorystyczna charakteryzuje się niejednolitym zabarwieniem, które można cieniować, stopniować lub tworzyć inne, kreatywne wzory na połaci dachowej.

Parametry techniczne - BRAAS SMARAGD

  • wymiary 443 mm x 475 mm
  • pokrycie o długości 165 mm – 185 mm
  • szerokość pokrycia, średnio 433 mm
  • wydajność ok. 12,5 – 14,0 szt./m²
  • waga ok. 3,7 kg/szt.
  • najniższe rekomendowane nachylenie połaci dachowej – 16°
  • najniższe możliwe nachylenie dachu – 10°

Szczegółowa karta techniczna
BRAAS - SMARAGD - Dachówka ceramiczna

wycena dachu dachówka płaska

DARMOWA WYCENA TWOJEGO DACHU

Jeśli posiadasz już projekt swojego dachu to wyślij go do nas a nasi doświadczeni specjaliści przygotują specjalnie dla Ciebie najkorzystniejszą, spersonalizowaną ofertę zupełnie za darmo! Poznasz nie tylko najlepsze możliwości, ale także przybliżony koszt, a wybrane materiały dostarczymy bezpośrednio na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze najlepszych produktów w najkorzystniejszych cenach!