Wienerberger – Koramic – O FIRMIE

Koramic to wyspecjalizowana w produkcji ceramiki dachowej oraz jej akcesoriów marka, będąca częścią międzynarodowego koncernu Wienerberger AG, wiodącego, globalnego producenta materiałów budowlanych oraz rozwiązań infrastrukturalnych.

najlepsze dachówki ceramiczne

Blisko 200-letnie doświadczenie w produkcji kompleksowych materiałów do budowy domów, czyni firmę Wienerberger liderem standardów jakości we wszystkich obszarach swojej produkcji, a innowacyjne i zrównoważone produkty spełniają najwyższe wymagania konsumentów na całym świecie.

DZIAŁALNOŚĆ NA TERENIE POLSKI

Główna siedziba polskiego oddziału Wienerberger mieści się w Warszawie na Pradze, a dodatkowo istnieje także dziewięć zakładów produkcyjnych – między innymi w Legnicy, gdzie trzy zakłady zajmują się produkcją dachówki ceramicznej oraz akcesoriów Koramic, w Toruniu, gdzie wytwarzane są cegły klinkierowe Terca, oraz kilka innych zakładów, wytwarzających ceramiczne rozwiązania ścienne Porotherm.

dachóki ceramiczne

Współpraca Wienerberger z extraDACH

pokrycia dachowe (2)

ExtraDACH już od kilkunastu lat specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych na terenie całej Polski, a wieloletnia, niezwykle owocna współpraca pomiędzy naszą firmą a koncernem Wienerberger obejmuje zakrojoną na szeroką skalę dystrybucję produktów firmy, w tym ceramiki dachowej Koramic. Tak znaczące i długoletnie doświadczenie w skutecznej współpracy i sprzedaży oraz zadowolenie naszych klientów, pozwala nam z pełnym przekonaniem ręczyć za najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów Wienerberger.

Chętnie pomożemy w wyborze najwyższej jakości materiałów budowlanych do swojego domu!

Zadzwoń, napisz do nas lub odwiedź najbliższy oddział extraDACH w swojej okolicy, a otrzymasz fachową pomoc specjalistów, doradztwo w zakresie wyboru najlepszych pokryć dachowych, przygotowaną specjalnie dla Ciebie ofertę na najlepszych warunkach a także transport prosto na Twój plac budowy. Zachęcamy także do skorzystania z darmowej wyceny dachu na podstawie Twojego projektu.
Jeżeli budujesz swój dach od podstaw to ExtraDACH oferuje nie tylko najtańszą dachówkę ceramiczną, ale również bogaty wachlarz różnorodnych materiałów budowanych, jak na przykład dachówka cementowa i blachodachówka, oraz okna dachowe i wszelkie akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu – a to wszystko poprzedzone fachową poradą naszych specjalistów oraz darmową wyceną!