roben bergamo kraków

Dachówka ceramiczna BERGAMO! Dostępna w Goleniowie

Już jest! ROBEN BERGAMO!

Miło nam poinformować, że w naszym nowym oddziale – Goleniów, dostępna jest płaska dachówka ceramiczna Roben Bergamo. Wszystkich klientów, którzy byli zainteresowani zakupem dachówki Roben Bergamo, pragniemy poinformować, że można już składać zamówienia.

Dachówka ceramiczna płaska Bergamo, charakteryzuje się wyjątkową równością krawędzi, równą płaską powierzchnią i doskonałym wykonaniem. Dachówka Bergamo zadowoli inwestora, ze względu na swoje walory estetyczne (jest piękna), a wykonawcę, ze względu na parametry, które czynią tą ceramiczną dachówkę płaską wyjątkowo przyjazną w montażu. Dachówka ceramiczna płaska – Roben Bergamo jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących pięknego, nowoczesnego, minimalistycznego pokrycia dachowego. dachówkę Roben Bergamo można układać zarówno szeregowo, jak i z przesunięciem na dachach o kącie nachylenia już od 25 stopni. Dachówkę Roben Bergamo, jej zamki zaprojektowano tak, aby zapewnić pełną szczelność.

Roben dachówki ceramiczne

Zapraszamy do zapoznania się z płaską dachówką ceramiczną Roben Bergamo w największej w zachodniopomorskim ekspozycji pokryć dachowych w nowootwartym oddziale – Goleniów przy ulicy Brygady Legionów 16a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + seven =