kanion

System Rynnowy Kanion firmy Wavin powstał‚ na bazie szerokiej współpracy z doświadczonymi instalatorami systemów odwodnieniowych oraz dekarzami. Owocem tej kooperacji jest rynna o unikalnym profilu, który ma niebagatelny wpływ na walory architektoniczne budynków.

System rynnowy Kanion dedykowany jest dla domów jednorodzinnych, obiektów handlowych, bloków tarasowych, a także dla mniejszych obiektów takich jak garaże, czy altany.

Kanion jest systemem rynnowym powstałym dla najbardziej wymagających klientów, dla których gwarancja sprawnego odprowadzania wody z pokryć dachowych, nawet podczas bardzo ulewnych deszczy jest istotą bezpieczeństwa oraz jakości.

Istotą systemu rynnowego Kanion jest fakt, że poszczególne elementy systemu są łączone ze sobą na wcisk, toteż sposób montażu jest łatwy i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Jedynym elementem klejonym są denka. Aby mieć jednak pewność, że instalacja zamontowana jest prawidłowo i szczelnie, zawsze należałoby skonsultować sposób montażu ze specjalistą