Produkty z naszej oferty

AKCESORIA DACHOWE

W swojej ofercie mamy akcesoria dachowe takich firm jak: Braas, Corotop, IVT, MDM.

BLACHODACHÓWKA

W naszym asortymencie znajduję się  blachodachówka takich producentów jak:Balexmetal, Blachy Pruszyński, Blachotrapez, Plannja ,Ruukki

CHEMIA

Profesjonalna chemia budowlana.

Nasza firma oferuje szeroki wybór chemii budowlanej w tym: kleje, silikony, uszczelniacze, spoiny, pianki oraz wiele innych produktów stosowanych w budownictwie.

DACHÓWKA

W zakresie materiałów budowlanych na pokrycia dachowe w naszej ofercie znajdą państwo dachówki ceramiczne oraz dachówki cementowe wiodących producentów jak Creaton, Braas, Koramic czy Roben.

KOMINY I WENTYLACJA

Mamy w swojej ofercie szeroki wybór elementów jak i kompletnych systemów kominowo-wentylacyjnych.

NARZĘDZIA DEKARSKIE

W tym zakresie współpracujemy z firmą Freund, cenionym producentem narzędzi ręcznych dla dekarzy, budowniczych, blacharzy i cieśli. To narzędzia najwyższej jakości – solidne i trwałe.

OKNA DACHOWE

Proponujemy Państwu zakup okien do poddaszy czołowych producentów takich jak: Fakro i Velux.

 

PAPA i GONT

W tym zakresie współpracujemy z znanym producentem pap modyfikowanych i zgrzewalnych, firmą Technonicol, Werner Janikowo, Nexler.

PŁYTY GIPSOWE

KNAUF LAFARGE-SINIAT NORGIPS RIGIPS

RYNNY

W sprzedaży rynien współpracujemy z takimi producentami jak: Bryza, Marley, Plannja, Plastmo, VM ZINC czy Wavin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

SYSTEMY DOCIEPLEŃ

W sprzedaży materiałów do systemów dociepleń współpracujemy z takimi producentami jak Weber, Alpol, Baumit i Termoorganika.

SYSTEMY ŚCIAN

Do budowy ścian oferujemy produkty najwyższej jakości renomowanych producentów takie jak Ytong, Silka, Poroton, Roben oraz Klinker CRH

IZOLACJA

Izolacja budynków to najlepszy sposób na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem, dlatego tak wiele osób decyduje się na ocieplanie swoich domów – czy to przy wykorzystaniu styropianu, czy wełny mineralnej.

WYPRZEDAŻ

Oferujemy Państwu materiały budowlane i pokrycia dachowe po najniższych cenach, część z nich dostępna jest w wyprzedaży. Produkty nią objęte pochodzą z niezrealizowanych transakcji lub stanowią pozostałość magazynów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą promocyjną ofertą.


Kontakt

Oddziały firmy extraDACH:

Adres:
ul. Krakowska 61a
71-017 Szczecin

Godziny otwarcia:
pon - pt: 07:00 - 17:00
sob: 08:00 - 14:00

e-mail: szczecin@extradach.com
gg-statusgg: 10241189

Centrala
Tel: 91 431 97 84
Fax: 91 435 83 41


Dyrektor Oddziału Szczecin
Przemysław Przygoda
Tel: 91 432 50 85
e-mail: przemyslaw.przygoda@extradach.com



Dział handlowy Szczecin

Artur Pol
Tel: 91 432 50 80
e-mail: artur.pol@extradach.com
Krzysztof Hilko
Tel: 91 432 50 81
e-mail: krzysztof.hilko@extradach.com
Maciej Sośnicki
Tel: 91 432 50 87
e-mail: maciej.sosnicki@extradach.com
Łukasz Antończak
Tel: 91 432 50 91
e-mail: lukasz.antonczak@extradach.com
Grzegorz Dziemecki
Tel: 91 432 50 89
e-mail: grzegorz.dziemecki@extradach.com
Andrzej Bońdos
Tel: 91 432 50 82
e-mail: andrzej.bondos@extradach.com
Tomasz Czujko
Tel: 91 432 52 86
e-mail: tomasz.czujko@extradach.com
Marcin Wachowiak
Tel: 91 432 50 94
e-mail: marcin.wachowiak@extradach.com
Robert Owerko
Tel: 535 200 709
e-mail: robert.owerko@extradach.com
Grzegorz Bagrowicz
Tel: 91 432 50 86
e-mail: grzegorz.bagrowicz@extradach.com
Paweł Czerniecki
rejon Gryfice
Tel: 796 523 496
e-mail: pawel.czerniecki@extradach.com
Sebastian Łapin
Tel: 91 431 97 84
e-mail: sebastian.lapin@extradach.com
Katarzyna Gregorowicz
Tel: 793 578 768
e-mail: katarzyna.gregorowicz@extradach.com


Dział administracyjny

Księgowość
Edyta Kijo
Tel: 91 432 50 88
e-mail: edyta.kijo@extradach.com
Księgowość
Małgorzata Koba
Tel: 91 432 50 90
e-mail: malgorzata.koba@extradach.com
Transport / proj. graficzne
Sławomir Kozicki
Tel: 91 432 52 84
e-mail: slawomir.kozicki@extradach.com
Spedycja
Tomasz Bąkowski
Tel: 91 432 50 93
e-mail: tomasz.bakowski@extradach.com
Adres:
ul. Mieszka I 18a
75-129 Koszalin

Godziny otwarcia:
pon - pt: 07:00 - 17:00
sob: 08:00 - 14:00

e-mail: koszalin@extradach.com
gg-statusgg: 1644733

Dział handlowy
Tel: 94 341 21 84
Fax: 94 341 11 31


Dyrektor Oddziału Koszalin
Robert Mamczur
Tel: 730 421 203
e-mail: robert.mamczur@extradach.com


Dział handlowy Koszalin

Beata Stasiukiewicz
Tel: 535 280 109
e-mail: beata.stasiukiewicz@extradach.com
Anna Rzepka
Tel: 533 335 663
e-mail: anna.rzepka@extradach.com
Piotr Brzeziński
Tel: 730 427 202
e-mail: piotr.brzezinski@extradach.com
Marcin Kochanek
Tel: 793 115 405
e-mail: marcin.kochanek@extradach.com
Małgorzata Wysocka- Myśliborska
Tel: 94 341 21 84
e-mail: malgorzata.wysocka@extradach.com
Adres:
ul. Podmiejska 15
66-400 Gorzów Wielkopolski
(dla osób używających GPS w adresie proszę wpisać "Podmiejska 19", firma znajduje się po drugiej stronie ulicy.)

Godziny otwarcia:
pon - pt: 07:00 - 17:00
sob: 08:00 - 14:00

e-mail: gorzow@extradach.com
gg-statusgg: 47114998
Tel: 95 729 92 86
Fax: 95 729 91 72

Dyrektor Oddziału Gorzów Wlkp.
Grzegorz Połukard
Tel: 535 270 287
e-mail: grzegorz.polukard@extradach.com


Dział handlowy Gorzów Wlkp.

Artur Wiśniewski
Tel: 730 421 189
e-mail: artur.wisniewski@extradach.com
Jakub Bartłomowicz
Tel: 531 777 585
e-mail: jakub.bartlomowicz@extradach.com
Tadeusz Barański
Tel: 531 071 065
e-mail: tadeusz.baranski@extradach.com
Tomasz Kniat
Tel: 726 727 734
e-mail: tomasz.kniat@extradach.com







Dział administracyjny

Natalia Suchecka
e-mail: natalia.suchecka@extradach.com
Adres:
ul. Opolska 140
52-014 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon - pt: 07:00 - 18:00
sob: 08:00 - 14:00

e-mail: wroclaw@extradach.com
gg-statusgg: 28974318

Tel/Fax: 71 333 24 66


Dyrektor Oddziału Wrocław
Paweł Pawlak
Tel: 531 777 564
e-mail: pawel.pawlak@extradach.com


Pokrycia dachowe Wrocław, dachy wrocław, dachówka wrocław

Dział handlowy Wrocław

Tomasz Ważny
Tel: 533 332 335
e-mail: tomasz.wazny@extradach.com
Katarzyna Kucznier
Tel: 533 965 710
e-mail: katarzyna.kucznier@extradach.com

Renata Dominików
Tel: 793 291 984
e-mail: renata.dominikow@extradach.com
Arkadiusz Piłat
Tel:533 373 323
e-mail: arkadiusz.pilat@extradach.com

Konrad Chmielewski
Tel: 730 421 176
e-mail: konrad.chmielewski@extradach.com

Adres:
ul. Brukowa 18
91-341 Łódź

Godziny otwarcia:
pon - pt: 07:00 - 17:00
sob: 08:00 - 14:00

e-mail: lodz@extradach.com
gg-statusgg: 10173139
gg-statusgg: 41834782

Tel: 42 640 76 26
Fax: 42 640 79 69


Dyrektor Oddziału Łódź
Piotr Gorzelak
Tel: 533 335 664
e-mail: piotr.gorzelak@extradach.com


Dział handlowy Łódź

Adam Pawlak
Tel: 530 601 869
e-mail: adam.pawlak@extradach.com
Tomasz Padyk
Tel: 530 148 686
e-mail: tomasz.padyk@extradach.com
Krzysztof Matiaszczyk
Tel: 534 534 331
e-mail: krzysztof.matiaszczyk@extradach.com
Łukasz Płucienniczak
Tel: 530 531 867
e-mail: lukasz.plucienniczak@extradach.com
Krzysztof Majewski
Tel: 668 244 424
e-mail: krzysztof.majewski@extradach.com
Marek Śpiewla
Tel: 796 810 606
e-mail: marek.spiewla@extradach.com
Adres:
ul. Ostrowska 334A
61-312 Poznań

Tel/Fax: 61 8754747

Godziny otwarcia:
pon - pt: 07:00 - 17:00
sob: 08:00 - 14:00

e-mail: poznan@extradach.com


Dyrektor Oddziału Poznań
Mateusz Tomczak
Tel: 730 427 196
e-mail: mateusz.tomczak@extradach.com


Dział handlowy Poznań

Marek Taisner
Tel: 730 421 167
e-mail: marek.taisner@extradach.com
Tomasz Słomiński
Tel: 534 395 066
e-mail: tomasz.slominski@extradach.com
Jacek Różycki
Tel: 727 008 771
e-mail: jacek.rozycki@extradach.com

Anna Buszka
Tel: 727 008 775
e-mail: anna.buszka@extradach.com
Paweł Zientarski
Tel: 531 777 565
e-mail: pawel.zientarski@extradach.com
Adres:
ul. Nowatorów 103
80-298 Gdańsk

Tel:58 888 20 15

Godziny otwarcia:
pon - pt: 07:00 - 17:00
sob: 08:00 - 14:00

e-mail: gdansk@extradach.com


Dyrektor Oddziału Gdańsk
Marcin Zalewski
Tel: 533 720 520
e-mail: marcin.zalewski@extradach.com