koramic-produkty

Dachówka ceramiczna Koramic

Dachówkę Koramic cechuje oryginalny kształt, 30 letnia gwarancja na działanie wysokich temperatur oraz mrozoodporność. Głębokie zamki oraz innowacyjny system SturmFIX, polegający na jednoczesnym zapięciu dwóch dachówek jedną spinką, daje bardzo wysoką stabilność połaci dachowej, nawet przy skrajnie silnych wiatrach. mocowanie dachówki Koramic

Paleta kolorów dachówek ceramicznych Koramic jest wyjątkowo bogata, dzieje się tak za sprawą zawartej w dachówce glince o nazwie angoba. To właśnie dzięki niej, trwale zespolonej z powierzchnią dachówki podczas procesu wypalania, kolor dachówki jest wyjątkowo odporny na długotrwałe oddziaływanie promieni UV, a jej powierzchnia wytrzymała na działania mechaniczne, takie jak zarysowania, czy uderzenia naturalnych rzeczy niesionych przez wiatr.
Szeroka oferta modeli dachówek ceramicznych Koramic, takich jak: holenderka, mnich-mniszka, karpiówka, marsylka, płaska, reńska, renesansowa oraz romańska, sprawia, że wybór dachówki zarówno do budynków o architekturze tradycyjnej lub historycznej, jak i do budynków nowoczesnych jest komfortowy. Dodatkowo wspomniana bogata paleta kolorystyczna dachówek, pomoże wydobyć oraz podkreślić piękno zawarte w bryle budynku.

Oddziały hurtowni materiałów budowlanych extraDACH w miastach: Gorzów Wlkp., Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Poznań, Łódź oraz Wrocław, zapewnia stały dostęp do całej kolekcji dachówki ceramicznej Koramic, a także niezbędnych do nich i komplementarnych akcesoriów.

Dachówka ceramiczna Koramic holenderka
Koramic holenderka

Dachówka ceramiczna Koramic karpiówka
Koramic karpiówka

Dachówka ceramiczna Koramic marsylka
Koramic marsylka

Dachówka ceramiczna Koramic marsylka
Koramic mnich-mniszka

Dachówka ceramiczna Koramic płaska
Koramic płaska

Dachówka ceramiczna Koramic renesansowa
Koramic renesansowa

Dachówka ceramiczna Koramic reńska
Koramic reńska

Dachówka ceramiczna Koramic romańska
Koramic romańska