VELUX Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne SHL, SML, SSL

Rolety zewnętrzne VELUX są idealne na każdą porę roku, w każdym klimacie. Sprawiają, że wnętrze nie przegrzewa się latem, a zimą nie wychładza się. Ponadto pozwalają w dowolnym momencie na całkowite zaciemnienie. Niezawodna, niewymagająca konserwacji, aluminiowa konstrukcja rolet zewnętrznych VELUX sprawdza się w każdych warunkach atmosferycznych. Pomaga chronić okno przed wyważeniem przez włamywaczy. Redukuje również hałas powodowany przez deszcz i grad.

Dlaczego rolety zewnętrzne VELUX?
– zmniejszają ogrzewanie słoneczne nawet o 94%
– zapewniają całkowite zaciemnienie
– poprawia izolacyjność okna nawet o 17%
– redukują hałas powodowany przez deszcz i grad
Zewnętrzne rolety VELUX to gwarancja najwyższej na rynku jakości. Są testowane do granic wytrzymałości – wystawiane na działanie ekstremalnie wysokich temperatur, zmagają się
z deszczem i wiatrem… a wszystko po to, aby zapewnić, że kupiony przez Państwa produkt zachowa swój kolor, formę i sprawność działania nawet po upływie okresu gwarancyjnego.
Dostępne w wersji tytan-cynk w kolorze ciemnym szarym (standard) .

Rolety zewnętrzne VELUX przesuwają się w bocznych prowadnicach wykonanych z lakierowanego aluminium. Wyposażone są również w górną pokrywę, która jest estetycznie wkomponowana w okno i pod którą chowają się rolety, kiedy nie są używane.

Skorzystaj z promocji! Promocja „w pakiecie korzystniej”: Wybierając zestaw dwóch rolet oraz rekomendowany system sterowania oszczędzasz aż 200 zł brutto. Zapytaj nas o szczegóły! Ponadto możesz otrzymać zwrot za zakup rolet zewnętrznych VELUX, aż do 500 zł! Wystarczy, że przed zakupem zarejestrujesz się na www.velux.pl/naprzyszlosc, a otrzymasz 100 zł zwrotu za każdą zakupioną roletę zewnętrzną VELUX.

promocja z widokiem na przyszłość

Sposób otwierania

Obrotowa, ręcznie obsługiwana roleta zewnętrzna z możliwością ustawienia w pozycji otwartej lub zamkniętej.
Zasilane elektrycznie i zdalnie sterowane przy pomocy pilota
Sterowane zdalnie przy pomocy pilota i zasilane solarne 

Cechy produktu

Nasze rolety zewnętrzne są wykonane z trwałego lakierowanego aluminium i są rygorystycznie testowane w ekstremalnych warunkach, aby zapewnić im długoletnią trwałość i bezawaryjność, bez względu na jak trudne warunki atmosferyczne będą narażone. Rolety zewnętrzne VELUX poruszają się w bocznych prowadnicach, także wykonanych z lakierowanego aluminium i chowają się do kasetonu w górnej części okna.

Wszystkie produkty VELUX są wykonane według ścisłych norm z materiałów o najwyższej jakości i zostały zaprojektowane z myślą o wieloletnim, bezproblemowym użytkowaniu. Wszystkie rolety dekoracyjne i zewnętrzne VELUX są objęte trzyletnią gwarancją. Gwarancja VELUX w żaden sposób nie wpływa na Twoje uprawnienia przewidziane ustawą.
 

Elegancka stylistyka rolety zewnętrznej VELUX była wielokrotnie nagradzana branżowymi nagrodami np. Red Dot Design Award i iF PRODUCT DESIGN AWARD.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem do wizyty w naszych oddziałach gdzie korzystając z  ekspozycji rolet zewnętrznych VELUX jest możliwość ich przetestowania na żywo a nasi handlowcy  z chęcią odpowiedzą na państwa pytania, pomogą w doborze odpowiedniej rolety i znalezieniu dekarza który tą roletę zamontuje.