VELUX Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne SHL, SML, SSL

Pełna ochrona bez względu na porę roku

Zalecane do następujących rodzajów pomieszczeń:

  • Redukcja ilośći wpadającego ciepła nawet o 94%
  • Całkowite zaciemnienie
  • Poprawa izolacyjności nawet o 16%
  • Efekt wyciszenia hałasu podczas deszczu i gradu
  • Zwiększenie bezpieczeństwa
Jest to doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku. Rolety zewnętrzne VELUX zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń latem, utrzymują ich ciepło zimą oraz umożliwiają całkowite zaciemnienie wnętrza o dowolnej porze dnia.
Dostępne w wersji tytan-cynk w kolorze ciemnym szarym (standard) .

Rolety zewnętrzne VELUX przesuwają się w bocznych prowadnicach wykonanych z lakierowanego aluminium. Wyposażone są również w górną pokrywę, która jest estetycznie wkomponowana w okno i pod którą chowają się rolety, kiedy nie są używane.

Sposób otwierania

Obrotowa, ręcznie obsługiwana roleta zewnętrzna z możliwością ustawienia w pozycji otwartej lub zamkniętej.
Zasilane elektrycznie i zdalnie sterowane przy pomocy pilota
Sterowane zdalnie przy pomocy pilota i zasilane solarne 

Cechy produktu

Nasze rolety zewnętrzne są wykonane z trwałego lakierowanego aluminium i są rygorystycznie testowane w ekstremalnych warunkach, aby zapewnić im długoletnią trwałość i bezawaryjność, bez względu na jak trudne warunki atmosferyczne będą narażone. Rolety zewnętrzne VELUX poruszają się w bocznych prowadnicach, także wykonanych z lakierowanego aluminium i chowają się do kasetonu w górnej części okna.

Wszystkie produkty VELUX są wykonane według ścisłych norm z materiałów o najwyższej jakości i zostały zaprojektowane z myślą o wieloletnim, bezproblemowym użytkowaniu. Wszystkie rolety dekoracyjne i zewnętrzne VELUX są objęte trzyletnią gwarancją. Gwarancja VELUX w żaden sposób nie wpływa na Twoje uprawnienia przewidziane ustawą.
 

Elegancka stylistyka rolety zewnętrznej VELUX była wielokrotnie nagradzana branżowymi nagrodami np. Red Dot Design Award i iF PRODUCT DESIGN AWARD.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem rolet zewnętrznych VELUX do kontaktu z naszymi handlowcami którzy z chęcią odpowiedzą na państwa pytania, pomogą w doborze odpowiedniej rolety i znalezieniu dekarza który tą roletę zamontuje.