Praca

ExtraDach to duża i doskonale prosperująca hurtownia materiałów budowlanych, specjalizująca się w sprzedaży dachów, pokryć dachowych, rynien, systemów elewacji i dociepleń. Działalność prowadzimy na terenie kilku województw, a oddziały naszej firmy znajdują się w następujących miastach: Koszalin, Szczecin, Łódź, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Gdańsk, Tychy, Kraków.
W związku z rozwojem struktur naszej firmy poszukujemy nowych pracowników.
Jeśli jesteś zainteresowany interesującą pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży budowlanej, umów się z nami na rozmowę rekrutacyjną.
CV wraz z listem motywacyjnym prześlij na adres praca@extradach.com.
Napisz, może poszukujemy właśnie Ciebie!

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

Gorzów Wlkp.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na handlowca mobilnego!!!
Zainteresowanych zachęcamy do wysłania CV na adres: praca.gorzow@extradach.com

Opis stanowiska:
– rzetelna obsługa klientów poza oddziałem: ofertowanie, sprzedaż
– obsługa bieżących zamówień
– przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży
– prowadzenie ewidencji sprzedaży
– ciągła poprawa jakości obsługi klienta

Wymagania:
– znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientem
– doświadczenie w branży budowlanej oraz znajomość programu Comarch XL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę w młodym zespole
– atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała + prowizja
– umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
– niezbędne narzędzia i szkolenia
– możliwość wdrażania własnych pomysłów w celu doskonalenia usług i produktów

Kraków

Specjalista ds. handlowych

– rzetelna obsługa klientów w oddziale: ofertowanie, sprzedaż

Wymagania:
– dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta
– doświadczenie na stanowisku handlowym oraz umiejętność negocjacji
– doświadczenie w branży budowlanej
– znajomość programu Comarch XL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę w młodym zespole,

Aplikacje prosimy przesyłać na adres : adrian.stanczyk@extradach.com

Szczecin

MAGAZYNIER

obsługa magazynu , przyjmowanie i wydawanie towaru

kontrola stanów magazynowych

prowadzenie spisów inwentaryzacyjnych

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

dyspozycyjność

uprawnienia do obsługi wózków widłowych, mile widziane uprawnienia UDT

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres mailowy: praca.szczecin@extradach.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”