RUUKKI

Ruukki

 

Jako extraDACH specjalizujemy się w sprzedaży dachów stalowych, a także powiązanego z nim systemu rynien. W tym zakresie jesteśmy jednym z wiodących na rynku polskim dystrybutorów marki Ruukki w zakresie jakości obsługi klienta.
Materiały budowlane Ruukki charakteryzują się przede wszystkim dużą wytrzymałością. Dachy stalowe bardzo dobrze sprawdzają się w zmiennych warunkach pogodowych – zarówno w upalne lata jak i srogie zimy. Te systemy pokryć dachowych zyskały przychylność klientów także dzięki swojemu wyglądowi i tradycyjnemu wzornictwu.
Gwarantujemy, że oferujemy produkty Ruukki w bardzo korzystnych cenach. Serdecznie zapraszamy zwłaszcza do naszego magazynu w Łodzi, w którym znajduje się największy asortyment pokryć dachowych tego producenta ze wszystkich naszych oddziałów.

Firma Ruukki objęła swoją działalnością przede wszystkim kraje skandynawskie i bałtyckie, Rosję a także Europę Środkowo-Wschodnią. Zarówno w Skandynawii jak i Europie Środkowo-Wschodniej Ruukki ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Teraz planuje intensywny wzrost na rynku rosyjskim, gdzie zapotrzebowanie na produkty Ruukki dotyczy projektów renowacyjnych, a co za tym idzie nie jest zależne od ogólnej koniunktury w Rosji. Jeśli chodzi o branżę stalową to Ruukki poszerzyło już sieć dystrybucji o nowe rynki: otwarto nowe biura sprzedaży w Chinach i Indiach oraz zawarto nowe umowy partnerskie we Francji, Turcji i Brazylii. Wizją Ruukki jest być postrzeganym jako innowacyjny i uznany dostawca energooszczędnych rozwiązań ze stali. Firma proponuje swoim klientom rozwiązania, które zużywają mniejszą ilość energii, a tym samym są przyjazne środowisku.