roben antracyt dachowka szczecin

Szczecin – Dachówka Roben BERGAMO dostępna od reki

Szanowni Państwo, z naszego magazynu w Szczecinie oferujemy Państwu ceramiczną dachówkę płaską ROBEN Bergamo w kolorze antracyt.

Do zalet tej dachówki zaliczyć można:

  • ceramiczne pokrycie w nowoczesnej formie,

  • możliwość ułożenia dachówki na dwa sposoby: szeregowo i z przesunięciem,

  • specjalnie zaprojektowanie zamki zapewniające szczelność pokrycia,

  • skuteczny system odprowadzania wody

Dachówka płaska ROBEN Bergamo doskonale odpowiada aktualnym trendom budowlanym, stawiającym na minimalizm.

U nas kupisz wszelkie elementy niezbędne do wykonania dachu: okna dachowe marki FAKRO i VELUX, rynny, membrany, komunikację dachową, papę, schody strychowe oraz więźbę.

Dachówka BERGAMO w celu spełniania najwyższych norm jakości została teraz starannie dopracowania i wyposażona w precyzyjnie wyprofilowane zamki, które podnoszą szczelność pokrycia a także ma wpływ na szybsze i sprawniejsze klamrowanie.

Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Szczecinie, gdzie posiadamy bogatą ekspozycję pokryć dachowych a nasi pracownicy doradzą w wyborze odpowiedniego produktu spełniającego Państwa oczekiwania. Zachęcamy również do skorzystania z darmowej wyceny dachówki w Państwa projekcie dachu. Przyjdź do nas z projektem lub wyślij go na nasz adres e-mail a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, dzięki temu poznasz przybliżony koszt a gdy podejmiesz decyzję my dostarczymy materiały bezpośrednio na miejsce budowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen + three =