wełna Isover

Wełna Isover w domu Kamila Stocha

wełna Isoverwełna Isoverwełna Isover

Nasza hurtowania materiałów budowlanych w Szczecinie może i nie ma możliwości trenowania skoków narciarskich (choć gdyby tak się wdrapać na dach…), ale zawsze z uwagą śledzi wyczyny Naszych polskich skoczków.

Jako, że od zawsze zajmujemy się pokryciami dachowymi z plotkarskiej ciekawości zerknęliśmy co się dzieje u naszego skoczkowego ulubieńca Kamila Stocha – a tam budowa. Szkoda, że Kamil nie marzy o małym domku w Szczecinie, bo wtedy byśmy wzięli sprawy w swoje ręce, ale z ogromną radością dostrzegliśmy, że wełna Isover rządzi na poddaszu. Współpracujemy z Isoverem już długi czas i bardzo się cieszymy, że nasz najlepszy skoczek będzie miał najlepsze docieplenie. Będą do siebie pasowali – nie sądzicie?

Nasza firma extraDACH zawsze oferuje produkty najlepszej jakości co potwierdzają znani i lubiani. Poniżej wklejamy link do artykułu o Kamilowym domu i wełnie Isover, a niedowiarków zapraszamy do naszej siedziby w Szczecinie, może Kamila Stocha tu nie spotkacie, ale wełna Isover jest tutaj wszechobecna i dostępna „od ręki”.

http://ladnydom.pl/budowa/56,106564,22519190,od-tradycji-do-nowoczesnosci-czyli-jak-powstal-dach-w-domu,,5.html

Do szybkiego zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven + thirteen =