Zadzwoń do nas lub wyślij prośbę na maila wraz z projektem dachu a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie a następnie dowieziemy wszystko na Twoją budowę.

DARMOWA WYCENA DACHU.

Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych, oprócz najlepszych cen proponujemy Państwu bezpłatne wyceny dachów, na podstawie indywidualnych projektów budowlanych. Budowa dachu oraz koszt materiałów budowlanych uzależniony jest od wielu czynników. W extraDACHU staramy się  tak przygotować wycenę, abyś Ty nie musiał martwić się o nic więcej.

WYCENA DACHU

WYCENA DACHU A RODZAJ POKRYCIA DACHOWEGO

Na etapie wyboru dachu, najważniejszym czynnikiem decydującym o ostatecznej cenie za budowę dachu jest rodzaj pokrycia. Wybór ten zależy między innymi od budowy i kształtu samego dachu, co ma bezpośredni wpływ na koszt budowy.

Dachy o prostej konstrukcji dwuspadowej pozwalają na zredukowanie do minimum odpadów budowlanych, co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z budową. W przypadku bardziej skomplikowanych dachów, konieczne jest wykonanie dużej ilości przeróbek, co przekłada się na zwiększenie czasu potrzebnego na budowę całego domu oraz koszty robocizny.

 
 
Wyboru pokrycia dachowego dokonujemy spośród:
  • Dachówek betonowych
  • Dachówek ceramicznych
  • Blachodachówek
CENA DACHÓWKI
WYCENA DACHU

Dachówka ceramiczna

Jest znana jako jeden z najstarszych materiałów stosowanych w budownictwie tradycyjnym. Charakteryzuje się niepalnością oraz bardzo wysoką odpornością na zmiany warunków atmosferycznych.

WYCENA DACHÓWEK

Dachówka betonowa

Dachówka ta jest alternatywą dla tych klientów, dla których cena jest równie istotna jak trwałość pokrycia. Dachówki cementowe rozróżniamy przede wszystkim ze względu na ich kształt.

WYCENA BLACHODACHÓWKI

Blachodachówka

Blachodachówka to pokrycie stalowe wykonane z arkuszów stali ocynkowanej, powlekanej różnego rodzaju powłokami ochronnymi. Atutem blachodachówki jest jej waga, która jest blisko 10 razy mniejsza niż tradycyjne dachówki.

14letnie doświadczenie firmy extraDACH pozwoliło zebrać w naszych szeregach najlepszych specjalistów z branży budowlanej, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Ci, przy wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego dostosowanego do Twoich potrzeb.

Oprócz wyceny dachu, przy budowie domu ważne są też pozostałe materiały budowlane. Nasze doświadczenie, jako hurtowni budowlanej sprawia że oprócz wyceny dachówek przygotujemy dla Ciebie również ceny rynien na Twój dach, okien dachowych oraz akcesorii niezbędnych do budowy domu.

rynny ceny
Top